Kadın Atkı Bere Eldiven          Erkek Atkı Bere Eldiven          Çocuk Atkı Bere Eldiven          Bebek Atkı Bere Eldiven      Kar Eldiveni               Polar Bere Boyunluk Eldiven          Polar Pijama          Kar - Kayak Maskesi

 

 

 

 


 

 

 

Atkı Bere

Kış aylarının ayrı bir havası ve güzelliği vardır. Özellikle kar yağdığında oluşan enfes görüntüler oluşturmaktadır. Ancak bu güzellikler ile birlikte bazı zorluklarda bulunmaktadır. Ülkemiz gibi soğuk mevsimlerin yaşandığı yerlerde sert kış mevsimleri yaşanabilmektedir. Sert kış mevsimlerinin yaşanması insanları kalın giyinmeye ve giyinişine dikkat etmeye yöneltmektedir. Giydiğimiz kışlık kıyafetler ile birlikte içimizi sıcak tutmak için atkı bere ve eldiven gibi özel kıyafetlerde kullanmaktayız. Bu kıyafetler diğer kışlık kıyafetlerin kapatamadığı veya yetersiz kaldığı yerlerde ihtiyacı karşılamak için özel olarak tasarlanan ürünlerdir. Soğuk kış günlerinde sıcaklığımızı sağlamak amacı ile özel olarak tasarlanıp özel malzemelerden üretilmektedir.

Atkı ve Bere Çeşitleri

Atkı bere ve eldiven gibi ürünlerin en temel kullanım amacı mont ve benzeri kıyafetler dışında kalan yüz, boyun ve el gibi yerleri soğuktan korumaktır. Bu yerler uzun süre açıkta kalabildiğinden ve soğuğu en fazla hisseden yerler arasında olmasından dolayı daha fazla sıcak tutulma ihtiyacı hissedilmektedir. Bunu sağlayabilmek adına bu kıyafetler ağırlıklı olarak yün malzemelerden örülerek üretilmektedir. Yün özellikle sıcak tutma, hava aldırma ve ter çekme konusunda diğer malzemelere göre daha iyi performans sergilemesi yönü ile tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra son yıllarda kullanılamaya başlayan polar tarzı ürünlerde iyi sonuç verebilmektedir. Bunlara ek olarak daha uygun fiyatlı ürün arayan kişiler için polyester benzeri ürünler bulunmaktadır.

Atkı, Bere ve Eldiven Takımları

Atkı bere ve eldiven ürünlerinde çok geniş bir ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Bu ürünler için seçenekler tek başına ve takım olarak sunulmaktadır. Yani bu ürünleri atkı bere ve eldiven gibi tek olarak satın alabilirsiniz. Buna ek olarak genel olarak tercih edilen şekli ile takım halinde de tercih edilmektedir. Atkı ve bere şeklinde takım olabileceği gibi üçlü şekilde yani atkı, bere ve eldiven şeklinde de takım olarak sunulabilmektedir. Bunun yanı sıra desenlere göre de çeşitlilik mevcuttur. Bunlar arasında klasik modeller olabildiği gibi spor ve günlük kullanıma da uygun desenlere sahip ürünler bulunmaktadır. Her zevke ve her renge uygun takım ürünler bulunabilmektedir.

97,00 ₺ KDV Dahil
159,00 ₺ KDV Dahil
%39 İndirim
%39İndirim
Yeni Ürün
17,50 ₺ KDV Dahil
30,00 ₺ KDV Dahil