Kadın Atkı Bere Eldiven          Erkek Atkı Bere Eldiven          Çocuk Atkı Bere Eldiven          Bebek Atkı Bere Eldiven      Kar Eldiveni               Polar Bere Boyunluk Eldiven          Polar Pijama          Kar - Kayak Maskesi

 

 

 

 


 

 

 

 

Atkı Bere Eldiven

Türkiye, kış aylarının uzun ve sert geçtiği ülkelerden biridir. Özellikle son bahar aylarıyla birlikte etkisini göstermeye başlayan soğuk hava koşulları ilkbaharın girişine kadar uzun bir süre boyunca devam etmektedir. Türkiye genelinde birçok vilayette kış şartları çok ağır bir şekilde yaşanırken bu durum giyim türlerine de etki göstermektedir. Marmara Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi ve Doğu Anadolu Bölgesi'nde yaşayan insanlar tarafından soğuk kış şartlarına uyum sağlayabilmek için giyim aksesuarı olarak atkı bere eldiven takımları kullanılmaktadır. Sıcak tutan bir yapı sağlaması ile birlikte bu ürünler kış aylarının daha rahat geçirilmesini ve soğuk havadan dolayı oluşabilecek hastalıkların engellenmesini sağlamaktadır.

Atkı Bere Eldiven Modelleri

Erkekler ve kadınlar tarafından kullanılan giyim ürünlerinde farkları görülmesine rağmen günümüzde üretilen atkı bere eldiven ürünlerinin birçoğu unisex olarak da kullanılabilir. Sadece renk özelliklerinde değişim görülmekle birlikte model ve markalarda aynı olan bu ürünler hem erkekler hem de kadınlar tarafından keyifli bir şekilde kullanılmaktadır. Sitemizde satışa sunulan takım ürünler sayesinde ürün çeşitliliği arasında seçim yapılması imkanı bulunmaktadır. Erkekler tarafından da şık bir şekilde seçilen yün ürünler ve polar ürünler kullanım avantajı oluşturmaktadır. Firmamız prensipleri gereği sitemiz üzerinde %100 orijinal ürünler ve sağlığa fayda sağlayan ürünler satışa sunulmaktadır. Bu neden ile sitemiz üzerinde seçkin markaların ürünleri satılmaktadır.

Klasik Atkı Bere Eldiven Modelleri

Yetişkinlerin kış aylarında soğuk hava şartlarına uygun bir şekilde giyinmesi kadar çocukların ve özellikle de bebeklerin de bu koşullara uygun bir şekilde giydirilmesi gerekir. Çocukların renkli dünyasına uyum sağlayacak şekilde farklı desenlerle ve modellerle üretilmiş atkı bere eldiven ürünleri sitemiz üzerinde farklı yaş guruplarına göre uygun fiyatlar ve kaliteli içeriklerle satışa sunulmaktadır. Aileler tarafından çocuklarının sağlıklarının korunması amacıyla seçilen ürünlerimiz %100 orijinalliğe sahip ve kaliteli hammaddelerden üretilmiş ürünlerdir. Kız ve erkek çocuklar için farklı renklere sahip ürünler arasından seçim yapılarak indirimli fiyatlarla ve kolay ödeme yöntemleriyle alışveriş gerçekleştirilebilir.

109,00 ₺ KDV Dahil
159,00 ₺ KDV Dahil
%31 İndirim
%31İndirim
Yeni Ürün
109,00 ₺ KDV Dahil
159,00 ₺ KDV Dahil
%31 İndirim
%31İndirim
Yeni Ürün
89,90 ₺ KDV Dahil
129,90 ₺ KDV Dahil
%31 İndirim
%31İndirim
Yeni Ürün
44,00 ₺ KDV Dahil
89,00 ₺ KDV Dahil
%51 İndirim
%51İndirim
Yeni Ürün
49,90 ₺ KDV Dahil
89,90 ₺ KDV Dahil
%44 İndirim
%44İndirim
Yeni Ürün
49,90 ₺ KDV Dahil
119,00 ₺ KDV Dahil
%58 İndirim
%58İndirim
Yeni Ürün