Kadın Atkı Bere Eldiven          Erkek Atkı Bere Eldiven          Çocuk Atkı Bere Eldiven          Bebek Atkı Bere Eldiven      Kar Eldiveni               Polar Bere Boyunluk Eldiven          Polar Pijama          Kar - Kayak Maskesi

 

 

 

 


 

 

Atkı Bere Takımı

Giyim konusunda erkek ve bayanların birbirinden farklı zevkleri olmakla birlikte bazı aksesuarların ortak olması son derece marjinal çözümleri de beraberinde getirmektedir. Özellikle soğuk kış günleri için gerek erkeklerin gerekse bayanların tercih ettiği atkı bere takımı son yıllarda oldukça popüler olan giyim unsurlarıdır. Kış modası için tercih edilen atkılar ve bereler birbiriyle kombine edilerek ortaya harika çözümler çıkartılmaktadır. Bayanlar için farklı renk skalaları tercih edilirken erkek ürün repertuarında daha pastel renkler ön plana çıkartılmaktadır. Böylece oldukça şık tasarımların bulunduğu geniş atkı bere reyonumuz her zevke hitap eden ürünlerle göz doldurmaktadır.

Atkı Bere Takımı ve Eldiven

Kışın soğuğa karşı korunmak için kullanılan atkı ve bereler aynı zamanda son derece modern ve şık olan aksesuarlardır. Özellikle bayanlar tarafından tercih edilen atkıların ve berelerin birbirinden farklı renkleri ile uyum içerisinde kullanılması oldukça önemlidir. Satış konseptimizde yer alan atkı bere takımı modelleri içerisinde kış modasında en çok örgü olan ürünler tercih edilmektedir. Çok farklı örgü tasarımlarının ortaya çıktığı bayan modellerinde çift renk bazı modellerde üç farklı renk birbiriyle uyum içerisinde bulunarak ortaya çok şık ürünler çıkartılmaktadır. Ponponlu olan modeller, çift katlı olan bereler, örgü atkılar, isimli olanlar ve daha pek çok farklı tasarım bayanlar için üretilen modellerde yer almaktadır. Erkeklerin tercih ettiği atkı ve bere takımlarında ise daha çok koyu tonlar ön plana çıkartılmaktadır. Özellikle siyah, füme ve lacivertin hüküm sürdüğü bu ürünler casual giyime de uyum sağlamaktadır. Spor giyim noktasında da hareketli ve renkli modellerin erkek giyiminde de buluştuğu tasarımlarda çeşitli figürler ve desenler uygulanabilmektedir. Özellikle tutulan takımların logoları veya çeşitli bayrak ve ikonların yer aldığı çift katlı olan berelerin aynı zamanda kaliteli atkılarla da uyum sağladığı modeller en çok satılanlar arasında bulunmaktadır.

Ucuz Atkı Bere Takımı

En kaliteli ipliklerden ve kumaşlardan üretilmekte olan atkı bere takımı modelleri son derece ekonomik fiyatlarla ve kredi kartına taksit imkânları ile internet sitemizde satışa sunulmaktadır.

97,00 ₺ KDV Dahil
159,00 ₺ KDV Dahil
%39 İndirim
%39İndirim
Yeni Ürün
69,90 ₺ KDV Dahil
119,00 ₺ KDV Dahil
%41 İndirim
%41İndirim
Yeni Ürün
49,90 ₺ KDV Dahil
89,90 ₺ KDV Dahil
%44 İndirim
%44İndirim
Yeni Ürün
119,00 ₺ KDV Dahil
189,00 ₺ KDV Dahil
%37 İndirim
%37İndirim
Yeni Ürün
59,90 ₺ KDV Dahil
119,00 ₺ KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Yeni Ürün