Modern Haşema

Türk toplumu genel olarak ekonomiye önem verir ve harcamalarını lükse değil ihtiyaca yönelik yapar. Kadın giyim sektöründe uygun fiyatlı ürünler bulunurken modern haşema normal dış giyime göre biraz yüksektir. Çünkü mayo kumaşı pahalıdır. Ama müşterilerimiz bilirler ki tiklaalbeni.com her bütçeye göre en güzel modelleri sunmaktadır.

Havuz Tesettür Mayo Fiyatları

%20 oranında likra olanı oran Full Lycra dediğimiz mayo kumaşı en kaliteli mayo kumaşıdır. Fiyatları genel olarak 129.90 TL'den 290 TL'ye kadar çıkmaktadır. %12 likra olan tesettür mayo kumaşı ise ikinci sınıf kalitededir yine de su itme özelliği yüksektir. En kaliteli ürünü denizde rahatça kullanabilirsiniz. likra oranı az olan ürünleri de havuzda keyifle kullanabilirsiniz.Fiyatları genelde 49.90 TL'den başlamaktadır. tiklaalbeni.com'u takip eden müşterilerimiz sezon sonu ve başında depomuzda kalan ürün sayısına göre çok uygun modern haşema satın alabiliyorlar.

Deniz Tesettür Mayo Fiyatları

Yaz sezonu hazırlığı yaparken satın alacağınız uygun tesettür mayo ve kapalı bayan haşema modelleri için fiyat araştırması mutlaka yapın! İnternette gezinirken ekranın sağında solunda gördüğünüz resimli reklam ürününü hemen satın almayın! Unutmayın ki o resimli reklama satış yapan site para harcamıştır. Uygun fiyat garantisi verse bile kumaş kalitesini bilemezsiniz. Çünkü artık bilen bilmeyen herkes Tesettür Mayo Üretmeye başladı. Gelecek ürünü beğenmezseniz değişim ve iadede de sorun yaşayabilirsiniz. Tiklaalbeni.com tüm en güzel tesettür mayo  Kategorisindeki ürünlerin iadesi ve değişimini ücretsiz yapmaktadır.

Her yere bakın isterseniz ama unutmayın ki en güzel modellerini en uygun fiyatlara bu kategoride bulacaksınız.

1