Armes / Asmay Desenli Elbise Mayo J1760 - 325

0,00
Marka :
İndirim Oranı : % İndirim
* ₺6,44 'den başlayan taksitlerle
urun-gonderim-bilgisi-logo hızlı kargo 3
ADET :
Tavsiye Et

Armes / Asmay  Desenli Elbise Mayo 
Kodu: J1760 - 325
 

Ürünlerimiz Özel Mayo Kumaşından Üretilmiştir.

Kumaş Özeliği:  %20 Elastan (Likra)

                           %80 Polyemit

 
Marka Hakkında:
Kurulduğu günden itibaren mayo konusunda üretim yapan uzman bir kadroya sahip olan firmamız, her kesime hitap eden geniş bir koleksiyona sahiptir.
Kumaşlarımızın hepsi ithal olup, aksesuar dahil tüm ürünlerimizin dayanıklılık ve kanserojen içermeyen  madde onaylı belgelerimiz mevcuttur. Bu konudaki titizliğimizi prensip edinerek, birbirinden farklı özellikler taşıyan hedef kitlelerimizin beklentilerine ve modanın gelişimine uygun bir biçimde tasarlanan geniş yelpazedeki ürünlerimizle her beğeniye hitap etmeyi amaç edinmiş bulunmaktayız. 
Adil Işık, Collezion, Koton, Sevenhill, Nbb, Colin's gibi firmalara koleksiyon ve üretim yapan firmamız ayrıca kendi markaları olan As-may, Armes ve Asmay Kids isimleri altında da iç piyasaya hizmet vermektedir. Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede mayo sektöründe tanınmış ve ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensibi daima kalite, en iyi hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.