HAŞEMA 

YARIM KAPALI MAYO

OUTLET MAYO 

KIZ ÇOCUK MAYO

   

Büyük Beden Haşema

Yüzmek için kilonuza uygun büyük beden tesettür kapalı mayo mu arıyorsun? Cevabı burada. İster havuz için seç ister deniz için. Hatta kaplıcaya giden anneniz için bile çok rahat ürünleri göreceksiniz. Yüzlerce çeşit büyük beden yarı kapalı mayo modelleri abartısız tasarımlarla satışta. Kısa kollu battal beden tesettür mayo modellerinin en çok tercih edilen renkleri Siyah ve Laciverttir. Denizde yüzmek için kolların ve bacakların rahat hareket edilmesi çok önemlidir. Bu sebeple satın alacağınız 6XL büyük beden haşema çok sahat olmalı. Kumaş kalitesi su itici özelliklere sahip olsun ki zaten büyük olan mayonuz ağırlaşmasın. Su tutan ve üzerinizde ağırlaşan kumaşlar sudan çıktığınızda ağırlık yapabilir. 7XL Yarı tesettür mayo seçiminiz ince kumaşlı modellerden yana olsun.

Büyük Beden Kapalı Mayo

Vücudun tamamını kapatan ürünlere büyük beden kapalı mayo denir. 6 Yıldır en geniş beden seçeneğinin olduğu kategoridesiniz. Şu ana kadar battal beden tesettür mayo modellerimizden şikayet alınmamıştır. Sebebi ise Tatile gidecek olan müşterilerimiz bedenine göre mayo seçmekte zorlanırken onların yardımına koşuyoruz. Nasıl mı? Gerek telefon yoluyla gerek WhatsApp sipariş yoluyla bize kilo ve beden ölçülerini soruyorlar. Mesela 'ben 105 kiloyum, haşemam kaç beden olmalı?' sorusuna verilecek en net cevap 5XL veya 6XL haşema almalısınız olmalı. Yani 100 - 110 Kilo bir kadın kapalı mayo alacaksa likralı modellerde 52 beden, paraşüt kumaşlı ürünlerde 54 beden tercih etmeli. Neden mi? Çünkü likralı büyüük beden tam tesettür mayo modelleri esnektir. Vücudu rahatsız etmez. Fermuarlı dokuma, yani paraşüt kumaşlı büyük beden haşemalar ise esenme yapmaz. Bu yüzden bir beden büyük de alınabilir.

Büyük Beden Yarı Kapalı Mayo

Battal kategorisindeki bu ürün grubu 3'e ayrılır.

1: Kısa kollu büyük bedenler. Yani büyük beden kapalı ve yarı kapalı mayolar

2: Uzun kollu battal bedenler. Yani tam kapalı, tam tesettürlü olanlar. Eşarplı ve eşarpsız modeller bulunmaktadır. Erkekler arasında denize ve havuza girecekseniz eşarplı ürünleri, kadınlar arasında yüzecekseniz eşarpsız modelleri tercih edebilirsiniz.

Yapışmayan büyük beden haşema dokuma olanlarıdır. Fermuarlı olan bu modellerin kaprili olanları da uzun pantolonlu olanları da tercihinize göre değişmektedir. 


Tükendi
Yeni Ürün
48 SAATTE KARGO
Tükendi
T20200-5
₺169,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
48 SAATTE KARGO
Tükendi
T0435-3
₺219,00 KDV Dahil
Tükendi
T0435-4
₺219,00 KDV Dahil
Tükendi
T0476
₺279,00 KDV Dahil
Tükendi
T0808
₺199,00 KDV Dahil
Tükendi
T0808-1
₺199,00 KDV Dahil
< 1 ... 8 9 10