HAŞEMA      TAM TESETTÜR MAYO     YARI TESETTÜR MAYO       ÇOCUK KAPALI MAYO       BÜYÜK BEDEN     OUTLET MAYO      HAVUZ GÖZLÜĞÜ     

 

   PLAJ HAVLUSU      PLAJ ÇANTASI         BAYAN DENİZ ŞORTU        ERKEK DENİZ ŞORTU         KIZ ÇOCUK MAYO       ERKEK ÇOCUK MAYO      ELBİSE MAYO     YÜZÜCÜ MAYO       HAŞEMA MARKASI

 

 

Erkek Haşema

Erkekler yüzme konusunda kadınlardan daha istekli ve aktiftirler. Yaz sezonu hazırlıkları yapan aileler için ve muhafazakar, namaz kılan erkeklerin tercihi olan Erkek Haşema ve diz altı deniz şortları her zevke uygun renkler ve memnun kalacağınız kalitede ürünlerin sunulduğu en çok model seçeneği olan internet sitesi tiklaalbeni.com kategorisindesiniz.

Erkek Haşema Modelleri

Hangi markalar ne tür ürün üretiyor, kaliteleri nasıldır, istediğiniz modeli bulabilecek misiniz? gibi soruları kafanızdan atın! Çünkü biz, yüzlerce modeller arasından en çok tercih edilen ürünleri tekstil alanında deneyimli personellerimizin çalışmaları doğrultusunda ürün seçeneklerini daraltıp, sizin için en kaliteli, yüzerken vücudu rahatsız etmeyecek Erkek Haşema kalitesini en uygun fiyata alabileceğiniz ürünleri ön plana çıkarıyoruz.

Yaz gelirken yine mağaza mağaza dolaşacaksınız belki, belki de internette istediğiniz modeli güvendiğiniz sitelerden almak isteyeceksiniz ve mağaza sistemiyle çalışan çoğu siteden pahalıya aldığınız ürünlerin çoğu istediğiniz gibi çıkmayacak. Hem zaman hem para kaybedeceksiniz.

Erkek Haşema Fiyatları

Hem cepli hem cepsiz, spor tarzda olan ürünlerimizle diz üstünü göstermediği için rahatça namaz kılabilirsiniz, böylece namaz vakitlerinde üzerinizi değiştirmek için uğraşmazsınız.

Otellerde giyeceğiniz modeller farklı, plaj için seçtiğimiz modeller farklıdır. Satın alacağınız Erkek Haşema modellerinin en çok tercih edilenleri olduğundan ve memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

₺94,90KDV Dahil
₺139,90 KDV Dahil