Tiklaalbeni.com Hakkında

 

Tiklaalbeni tescilli bir markadır.

Tiklaalbeni.com kurucuları 1994'ten beri tekstil alanında aktif olup, kendi ürünlerinin online satışına 2014'te başlamıştır. 

Ürün çekimlerinin çoğu tıklaalbeni stüdyosunda yapılmaktadır.

İlk tesettür mayo sitelerinden biri olup tesettür mayoda dünyaya açılmıştır.

Kış sporunun önde gelen markalarından biri olan Snowsea markalı ürünlerin resmi satış sitesidir.

Ürünlerimizi Türkiye'nin her yerinden ve Avrupa'dan kolayca sipariş verebilirsiniz. Sipariş sonrası hizmetimizden memnun kalacaksınız. 

Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir ve deneyimli personellerimiz size daha iyi hizmet verebilmek için özveriyle çalışmaktadır.

Dilediğiniz zaman telefonla bire bir görüşme ve mail yoluyla hızlı destek sunuyoruz.

Fiziksel mağazamız İstanbul Bahçelievler'dedir. İstanbul'daysanız mağazamızdan da alışveriş yapabilirsiniz.

Tiklaalbeni.com'daki yenilikleri ve fırsatları kaçırmamanız için  tıklaalbeni.com'a üye olmanızı öneririz.

Blog sitemizden satın alacağınız ürünler hakkında detaylı bilgileri görebilir ve güncel makalelerimizi okuyabilirsiniz.

Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Linkedln, Youtube gibi sosyal sitelerden hesaplarımızı takip etmenizi öneririz.

Tiklaalbeni.com andoid ve ios uygulamasını telefonunuza indirip ürünlerimize  istediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz.

Merkez ofis ve depomuz İstanbul Bahçelievler'dedir.

  • Mağazacılık sistemiyle çalışmıyoruz, tüm ürünler depomuz ve mağazamızda mevcuttur. Dolayısıyla kaliteli hizmet kaçınılmazdır.
  • Tüm işlemler güvenli ve hızlı bir şekilde yapılır. 2014'ten beri siz değerli müşterilerimizi alışveriş öncesi ve sonrası hizmetlerimizle üzmeden çalışmaktayız. Ürün grubumuz az ama özdür. Hakkında uzmanı olmadığımız ürünlerin satışını yapmamaktayız. Tüm sorularınız için 02125302222 iletişim hattımızı (mesai saatleri içinde) arayabilirsiniz. Ya da 05425301322 WhatsApp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

Zamanında Teslimat

Türkiye'nin her yerine zamanında gönderim.

Siparişleriniz İstanbul'a 600 km dahilindeki bölgelere 1-2 iş günü, 600 km dışındaki bölgelere 2-4 iş gününde teslim edilir.

Güvenli Alışveriş

Tiklaalbeni.com'da kredi kartı bilgileriniz veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Tıklaalbeni.com, online alışverişi daha güvenli hale getirmek için en yüksek güvenlik yöntemi olan yeşil bar sertifikasını kullanmaktadır.

Kaliteli ve Orjinal Ürün Garantisi

Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında ve depoda paketleme aşamasında  tıklaalbeni.com'un kalite kontrolü yapan deneyimli kadrosu ile test edilmektedir.

Satış Mağazalarımız

Tiklaalbeni.com'dan online satın aldığınız ürünlerin değişimini mağazamızdan yapabilirsiniz. Fiziksel mağazamızın ilki İstanbul Bahçelievler'de açılmıştır. Siyavuşpaşa mahallesi, Çavuşpaşa Cad. No: 139 /  B. Bahçelievler, İstanbul. 

 

Adres:  Siyavuşpaşa mahallesi, Çavuşpaşa Cad. No: 139 /  B  Bahçelievler - İstanbul

İletişim Telefon No: 02125302222

Kayıtlı Elektronik Posta Adresi:   [email protected]

İstanbul Ticaret Odası Mersis No: 1317842192800017

 

ANDROİD
IOS

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR