Erkek Boxer

Bütün giyim unsurları hijyen ve sağlık açısından son derece önemli olmakla birlikte özellikle iç giyimde tercih edilen ürünlerin kalitesi ön planda bulunmaktadır. İç giyimin önemli olmasının en büyük sebebi direk cilde temas etmesi ve cilt ile çeşitli şekillerde ısı alışverişinde bulunarak cilt sağlığı açısından son derece önemli bir yerde bulunmasıdır. özellikle erkeklerin iç giyiminde son derece hassas davranması gerektiğini bilen firmamız bu noktadan hareketle en kaliteli ve hijyenik erkek boxer modelleri satışa sunulmaktadır. Birbirinden farklı renklerde ve tasarımlarda olan bu modeller erkeklerin oldukça beğenisini kazanmakta, hijyenik çözümler üretmektedir.

Erkek Boxer Modelleri

Çok farklı bir tarz ile üretilen erkek boxer ürünlerinde baskılı modeller özellikle gençler tarafından tercih edilmektedir. Çeşitli figürlerin ve bazı yazıların yer aldığı modeller pastel renklerle birlikte üretim konseptinde yerini almaktadır. %100 pamuk konsepti ile üretilmekte olan birinci sınıf boxerler son derece hijyenik çözümler sunduğundan en çok satılan ürünler olmaktadır. Siyah, lacivert, mavi, gri ve daha pek çok renk tercihinin bulunduğu sade modeller özellikle orta yaş grup erkekler tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca boxer modellerinde öne çıkartılan figürlerin genişliği tam bir tasarım şöleni ortaya çıkartmaktadır. Lastik kısmında kullanılan ergonomik tasarım ten sağlığı açısından da son derece önemlidir. Hiçbir şekilde terleme yapmayan sürekli olarak hava almasına imkân veren klimatik yapı sayesinde kullanışlı olan boxerler vücuda tam olarak oturarak hareket noktasında sıkıntı çıkarmamaktadır. Değişik konseptlerde üretime girebildiği boxer modellerinde özellikle yılbaşına özel olarak üretilen kırmızı ve desenli olan özel erkek modeli en çok beğenilen ürünlerimiz arasında bulunmaktadır.

Penye Erkek Boxer

Vücuda tam olarak oturup saran boxerler yerine daha ferah erkek boxer türleri aranıyorsa mutlaka penye olan modellere göz atılmalıdır. Yine renk skalasının çok geniş tutulduğu bu modellerde önden düğme opsiyonu da bulunarak konforlu bir kullanım ortaya çıkartılmaktadır. Hiçbir şekilde terleme yapmayan cilt üstünde herhangi bir alerjik reaksiyonu bulunmayan son derece hijyenik kumaşlardan üretilen erkek boxer modelleri en ekonomik fiyatlara her bütçeye hitap edecek şekilde internet mağazamızda satışta bulunmaktadır.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR