Mobilden Bağlanın

 

 

  

 


Tiklaalbeni.com Hakkında

 

Tiklaalbeni tescilli bir markadır.

Ürün çekimlerinin çoğu tıklaalbeni stüdyosunda yapılmaktadır.

Tıklaalbeni.com 2014'te kurulan online satış yapan bir e ticaret sitesidir.

Ürün kategorilerini her zaman geliştirmektedir.

Ürünlerrimizi Türkiye'nin her yerinden ve Avrupa'dan kolayca sipariş verebilirsiniz. Sipariş sonrası hizmetimizden memnun kalacaksınız. 

Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir ve deneyimli personellerimiz size daha iyi hizmet verebilmek için özveriyle çalışmaktadır.

Dilediğiniz zaman telefonla bire bir görüşme ve mail yoluyla hızlı destek sunuyoruz.

Fiziksel mağazamız İstanbul Bahçelievler'dedir. İstanbul'daysanız mağazamızdan da alışveriş yapabilirsiniz.

tıklaalbeni.com'daki yenilikleri ve fırsatları kaçırmamanız için  tıklaalbeni.com'a üye olmanızı öneririz. Rahatsız edecek derecede sürekli reklam bildirimleri göndermemekteyiz.

Blog sitemizden satın alacağınız ürünler hakkında detaylı bilgileri görebilir ve güncel makalelerimizi okuyabilirsiniz.

Facebook, Twitter, Google+, İnstagram, Pinterest, Lİnkedln, Yaoutube gibi sosyal sitelerden hesaplarımızı takip etmenizi öneririz.

Tiklaalbeni.com andoid ve ios uygulamasını telefonunuza indirip ürünlerimize  istediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz.

Merkez ofis ve depomuz İstanbul Bahçelievler'dedir.


  • Türkiye'nin en etkin mayo online satış sitesindesiniz. Mağazacılık sistemiyle çalışmıyoruz, tüm ürünler depomuz ve mağazamızda mevcuttur. Dolayısıyla kaliteli hizmet kaçınılmazdır.
  • Tüm işlemler güvenli ve hızlı bir şekilde yapılır. 6 Yıldır siz değerli müşterilerimizi alışveriş öncesi ve sonrası hizmetlerimizle üzmeden çalışmaktayız. Ürün grubumuz az ama özdür. Yani hakkında uzmanı olmadığımız ürünlerin satışını yapmamaktayız. Haşema ve Mayo konusunda en kaliteli hizmetin sunulduğu tiklaalbeni.com'dan ilk kez alışveriş yapıyorsanız merak etmeyin, içiniz rahat olsun! Tüm sorularınız için 02125302222 iletişim hattımızı (mesai saatleri içinde) arayabilirsiniz.


 

 

Zamanında Teslimat

Türkiye'nin her yerine zamanında gönderim.

Siparişleriniz İstanbul'a 600 km dahilindeki bölgelere 1-2 iş günü, 600 km dışındaki bölgelere 2-4 iş gününde teslim edilir.


Güvenli Alışveriş

tıklaalbeni.com'da kredi kartı bilgileriniz veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.  tıklaalbeni.com, online alışverişi daha güvenli hale getirmek için en yüksek güvenlik yöntemi olan yeşil bar sertifikasını, aynı güvenlik sistemine sahip Facebook e-mağazası ile üyelerine Facebook'tan çıkmadan alışveriş kolaylığı sağlamaktadır.

 

Kaliteli ve Orjinal Ürün Garantisi

Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında ve depoda paketleme aşamasında  tıklaalbeni.com'un kalite kontrolü yapan deneyimli kadrosu ile test edilmektedir.


Satış Mağazalarımız

Tiklaalbeni.com'dan online satın aldığınız ürünlerin değişimini mağazamızdan yapabilirsiniz. Fiziksel mağazamızın ilki İstanbul Bahçelievler'de açılmıştır. Siyavuşpaşa mahallesi, Çavuşpaşa Cad. No: 139 /  A. İstanbul. Siyavuşpaşa Spor Kompleksi'nin bitişiğinde. Mayo, Bikini, Havuz Malzemeleri, Plaj aksesuarları, Haşema, Tesettür Mayo, Pijama Takımları, kış sezonunda Atkı Bere Eldiven Modelleri gibi geniş ürün çeşitlerimizi gidip, deneyip satın alabilirsiniz.


 

Adres:  Siyavuşpaşa mahallesi, Çavuşpaşa Cad. No: 139 /  A  Bahçelievler - İstanbul

İletişim Telefon No: 0212 530 22 22

Kayıtlı Elektronik Posta Adresi:   destek@tiklaalbeni.com

İstanbul Ticaret Odası Mersis No: 1317842192800017