Tiklaalbeni.com Hakkında

 

Tiklaalbeni tescilli bir markadır. Marka tescil belgemiz.

Ürün çekimlerinin çoğu tıklaalbeni stüdyosunda yapılmaktadır.

Tıklaalbeni.com 20 yıllık tekstil deneyimi olan kişilerin 2014'te kurduğu online satış yapan bir e ticaret sitesidir.

Ürün kategorilerini her zaman geliştirmektedir.

Bayan, Erkek iç giyimden aksesuarlara, günlük rahat giyimden klasik giyime, Tesettür Mayodan Bikinilere, Deniz şortundan çeşitli mayo modellerine, kol saatinden atkı bere eldiven modellerine ve daha binlerce marka ve modelleri tüm Türkiye'ye ve Avrupa geneline hızlı gönderim yapmaktadır.

Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir ve deneyimli personelimiz size daha iyi hizmet verebilmek için özveriyle çalışmaktadır.

Dilediğiniz zaman telefonla bire bir görüşme ve mail yoluyla hızlı destek sunuyoruz.

 

tıklaalbeni.com'daki yenilikleri ve fırsatları kaçırmamanız için  tıklaalbeni.com'a üye olmanızın yanında Facebook, Twitter, Google+, İnstagram, Pinterest, Lİnkkedin, Yaoutube gibi sosyal sitelerden hesaplarımızı takip etmenizi öneririz.

İstanbul'un merkezinden Türkiye'nin her yerine, Tıkla Al Beni!

 

 

 Zamanında Teslimat

Türkiye'nin her yerine zamanında gönderim.

Siparişleriniz İstanbul'a 600 km dahilindeki bölgelere 1-2 iş günü, 600 km dışındaki bölgelere 2-4 iş gününde teslim edilir.

 

Güvenli Alışveriş

tıklaalbeni.com'da kredi kartı bilgileriniz veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.  tıklaalbeni.com, online alışverişi daha güvenli hale getirmek için en yüksek güvenlik yöntemi olan yeşil bar sertifikasını, aynı güvenlik sistemine sahip Facebook e-mağazası ile üyelerine Facebook'tan çıkmadan alışveriş kolaylığı sağlamaktadır.

 

Kaliteli ve Orjinal Ürün Garantisi

Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında ve depoda paketleme aşamasında  tıklaalbeni.com'un kalite kontrolü yapan deneyimli kadrosu ile test edilmektedir.


Satış Mağazalarımız

Tiklaalbeni.com'dan online satın aldığınız ürünlerin değişimini mağazamızdan yapabilirsiniz. Fiziksel mağazamızın ilki İstanbul Bahçelievler'de açılmıştır. Siyavuşpaşa mahallesi, Çavuşpaşa Cad. No: 139 /  A. İstanbul. Siyavuşpaşa Spor Kompleksi'nin bitişiğinde. Mayo, Bikini, Havuz Malzemeleri, Plaj aksesuarları, Haşema, Tesettür Mayo, Pijama Takımları, kış sezonunda Atkı Bere Eldiven Modelleri gibi geniş ürün çeşitlerimizi gidip, deneyip satın alabilirsiniz.

 

 

Adres:  Siyavuşpaşa mahallesi, Çavuşpaşa Cad. No: 139 /  A  Bahçelievler - İstanbul

İletişim Tel: 0212 530 22 22

İletişim Mail:   destek@tiklaalbeni.com