Termal İçlik Takım

Kış aylarında en büyük problemimiz üşüyüp hasta olmamaktır. Bunun için çeşitli arayışlar içerisine girilir. Özellikle kıyafet noktasında kat kat giyinilir. Fakat bu, sanıldığı kadar sağlıklı bir hareket değildir. Çünkü kalın giyinmek vücudun hızlı terleyip soğumasına sebep olur ve kişilerin asıl hastalanmasına sebep olan da budur. Geniş araştırmalar neticesinde termal kumaşlar icat edilmiş ve kıyafetlere uygulanmıştır. Daha çok açık hava sporcularının kullanıldığı termal kıyafetler, son yıllarda alan genişlemesine uğramış ve hemen herkesin kullanabileceği termal kıyafetler ortaya konmuştur. Termal içlik takım bunlardan birisidir. Termal içlik takımların sahip olduğu kumaş yapısı, özel teknolojileri sayesinde vücut ısısının %80'ini muhafaza ederler. Böylece vücut, soğumamış olur. Üşümemek için de kat kat giyinmeye gerek kalmaz.

Termal İçlik Takım Ucuz

Termal içlik takım ürünleri, ince bir yapıya sahiptir. Böylece takım elbise, pantolon, gömlek gibi her türlü kıyafetin içinde kullanılabilir. Nefes alan kumaş özelliği sayesinde vücudun ısısını korurken teri de bir üst katmana aktarır. Böylece vücudun terleyip soğumasını önlemiş olur. Ayrıca;

·         Termal içlik takım ürünleri, vücudu doğal bir deri gibi sarar. Vücudun nefes almasını sağlar.

·         Çok hafif ve elastiktirler. Bu yüzden rahattırlar. Hareket kabiliyetini kısıtlamaz, aksine vücut eklemlerinin daha rahat hareket etmesini sağlar.

·         Nemi ve teri vücutta tutmaz. Böylece vücudun kuru kalmasını sağlar. Vücudun kuru kalması ise bakteri ve koku oluşumunu engeller.

Erkek Termal İçlik Takım

Kış aylarını rahat geçirmeniz adına tasarlanmış termal içlik takım modellerini, siyah, beyaz, ekru, antrasit gibi farklı renk çeşitlerinde bulabilirsiniz. Bütün bedenleri mevcuttur. Ayrıca tercihe göre kısa kollu veya uzun kollu termal içlik takım tercihi de yapılabilir. Ürünlerimiz, yıkama talimatları doğrultusunda yıkandığı takdirde uzun yıllar kullanılabilir. Tasarımından işçiliğine kadar bütün ayrıntıları ile birinci kalite ürünlerdir. Satın alacağınız ürünler, Türkiye'nin her noktasına kargo ile ulaştırılmakta ve kredi kartı, havale, kapıda ödeme gibi alternatif ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR