Pijama Modelleri

Pijama modelleri kadın erkek veya çocuk herkesin sahip olması gereken ürünler arasında yer almaktadır. Dış kıyafete gösterilen özen kadar pijama seçimine de özen gösterilmesi kişinin kendisine saygısının gereğidir. Pijama seçiminde bazı noktaların ihmal edilmemesi gereklidir:

·       Kaliteli bir uykuya engel olmayacak bir model seçilmelidir.

·        Aşırı dar ve rahat hareket etmeyi engelleyen modellerden uzak durulmalıdır.

·        Seçilen model mevsim şartlarına uygun bir kumaşa sahip olmalıdır. Alerjik etkileri olabilecek kumaş türlerinden uzak durulmamalıdır. Pamuklu kumaşlar teri emen yapısı ile sağlıklı bir kullanım imkânı vermektedir.

·        Pijama modelleri takım olarak da satılabilmektedir. İhtiyacınıza uygun olduğu takdirde takım satın alabileceğiniz gibi tek alt da satın alabilirsiniz.

·        Şık bir takım satın almayı düşünüyorsanız saten modelleri inceleyebilirsiniz. Özellikle yeni evlenecekler tarafından saten modeller yaygın olarak kullanılıyor.

Pijama Modelleri Fiyatları

Pijama modelleri seçimi hamileler için daha çok önem taşıyan bir husustur. Piyasada pijama konusunda oldukça fazla seçenek bulunmaktadır. Model açısından şort, kapri veya uzun, tek alt veya takım şeklinde modeller bulunabilmektedir. Hamilelerin giymesine uygun olan modeller ise diğer modellerden biraz daha farklı şekilde üretilmektedir. Hamile kadının karnının sıkışık olmaması önemli olduğundan hamile pijamaları da genellikle lastikli ve karın kısmı geniş ve esnek olan modellerde oluşmaktadır. Ayrıca doğum sonrasında da bir süre daha karnın rahat etmesi özellikle sezaryen doğum yapanlar için gereklidir. Bu nedenle hamile pijamaları doğum sonrasında da kullanılabilmektedir. Ayarlanabilen lastikli bel kısmı sayesinde hamileliğin farklı aylarında, farklı kilolarda ve doğum sonrasında kullanılması oldukça rahattır.

Eğlenceli Pijama Modelleri

Çocuk pijamalarında daha yaygın olmakla birlikte yetişkinler için de eğlenceli pijama modelleri bulmak mümkündür. Çiftler için eğlenceli ve birbirini tamamlayan pijamalar da tercih edilebilmektedir. Komik figür ve yazılar ile değişik baskıların bulunduğu bu pijamalarda renk ve model seçeneği oldukça fazladır. Özellikle çocukların kullanması için satın alınacak pijamalarda baskı ve desenlerde kullanılacak renkleri sağlığa zararlı maddeler kullanılarak elde edilmiş olmamasına dikkat edilmeli ve pijama kumaşı da sağlıklı bir türden seçilmelidir.

 

 

 

 

 

 

Bayan Pijama Takımı

Bayan pijama takımı yorgunluğunu atarken rahat hissetmek isteyenlerin vazgeçemediği kıyafetler arasında gelmektedir. Gün içindeki gerginlikler yorgunluklar stresler eve geldiğinizde sona ersin istersiniz değil mi? İşte bunun için eve gelir gelmez ilk olarak üzerinizdekilerden kurtulmak ve daha rahat bir şeyler giyerek kendinizi huzurlu ve sakin hissetmeye çalışırsınız. Bu ölçüde tercih ettiğiniz kıyafetlerse pijama takımları olur. Pijama takımlarının yumuşacık ve hafif yapıları sizlerde de aynı etkiyi gösterir ve kendinizi kuş misali hafif hissedersiniz. Sadece dışarıdan yorgun gelenler mi pijama takımlarına yönelirler. Tabi ki hayır... Uyumaya giderken, televizyon izlerken hatta sevdiklerinizle pijama partisi yaparken dahi pijama takımlarına ihtiyaç duyarsınız. Ev içindeki rahatlık üzerinizdeki kıyafetlerle de ilişkiliyse pijama takımlarının rahatlığı inkâr edilemez öyle değil mi?  

Bayan Pijama Takımı Ucuz

Bayan pijama takımı rahatça kullanabileceğiniz fermuarlı modellerinden yumuşaklığıyla hayran kalacağınız pelüş modellerine, istediğiniz ölçülerde karşınıza çıkacak olan baskılı modellerinden cepli modellerine kadar hemen her seçeneğe bünyesinde yer vermektedir. Yaşınızın bir önemi olmayan öyle ki her yaştan bayana hitap edebilecek pijama takımlarında gereksinimlerinize hitap eden modellere de rastlayabileceksiniz. Bu arada tarzınızdansa hiçbir zaman ödün vermeyeceksiniz. Peki, ya fiyatlar sizlere hitap edecek mi? Tabi ki edecek. Öyle ki fiyat konusunda da makullük her zaman sizlerle olacak. Öyleyse her bir modeline ayrı, ayrı hayran kalacağınız pijama modelleri için durmayın, sipariş için karar vermeye başlayın.  

Kışlık Bayan Pijama Takımı

Bayan pijama takımı rahatlığı size getirirken ne tür modellerden hoşlanacağınızı da derinlemesine düşündü ve bu ölçüde tasarımlarla karşınıza çıktı. Kalitesini sadece kumaşından değil tasarımında emeği olan tasarımcılarından da alan pijama takımları terletmeyen, şıklığını rahatlığına ekleyip yanınıza getiren ve alternatifleri doğrultusunda her kesime hitap eden çok yönlü özellikleri ile göz doldurmaktadır. Beğenilerinizi bütçelerinizi de zorlamadan ortaya koyan pijama takımları için tercih zamanı sizce de artık gelmedi mi? O halde mevsimine uygun pijama takımlarınızın sizleri beklediğini unutmayın.

Tükendi
PL201
₺14,90 KDV Dahil
Tükendi
PL201-1
₺14,90 KDV Dahil
Tükendi
PL201-2
₺14,90 KDV Dahil
Tükendi
PL201-3
₺14,90 KDV Dahil
Tükendi
PL201-4
₺14,90 KDV Dahil
Tükendi
PL201-5
₺14,90 KDV Dahil
Tükendi
PL201-6
₺14,90 KDV Dahil
Tükendi
PL201-7
₺14,90 KDV Dahil
Tükendi
PL201-8
₺14,90 KDV Dahil
Tükendi
PL202
₺14,90 KDV Dahil
Tükendi
PL202-1
₺14,90 KDV Dahil
Tükendi
PL202-2
₺14,90 KDV Dahil
Tükendi
PL202-3
₺14,90 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR