Bebek Eldiveni

Bebek eldiveni bebeklerinizin minicik elleri için tamamen sağlıklı bir şekilde karşınıza çıkmaktadır. Bebeklerin dolaşım sistemleri gereği kadar gelişmemiş olduğundan özellikle elleri vücuduna kıyasla daha soğuktur. Bu durum eldivenlerin gerekliliğini sandığınız gibi ortaya koymamaktadır. Zira bebek eldivenleri gereklidir. Peki, neden? Çünkü bebekler elleri ve kollarını gelişigüzel hareket ettirmekte ve doğduklarında uzun olan tırnaklarıyla yüzlerini çizebilmektedir. Bebeklerin küçücük ellerinin daha sivri tırnakları beraberinde getirmesi ise çizilmekle kalmayıp kanayan ciltlere neden olabilir. Hâlbuki bebek eldivenleri ile bu durumun önüne rahatlıkla geçilebilmektedir. Yani bebek eldivenleri gerek duyulan en önemli bebek giyim parçalarından biridir.

Bebek Eldiveni Modelleri

Bebek eldiveni olması gereken standartlar gereği üretilmiş ve bebeklerin hassas ciltlerine uygun olan kumaşlarla tercihlerinize sunulmuştur. Üzerinde baskı olan bebek eldivenlerinin su bazlı olmalarına dikkat edilmekte ve yine standartlar gereği üretiminde hiçbir şekilde kanserojen maddelere yer verilmemektedir. Bebeklerinizin cildinde tahrişin söz konusu dahi olamayacağı eldivenlerde en kaliteli markalara yer verilmekte bebekleriniz için en iyisi karşınıza çıkarılmaktadır. Bebeklerinizin sağlığı ve cildi gibi isterseniz bebeklerinizin kıyafetlerine uygun bebek eldivenleri ile bütün bir görüntü de oluşturabilirsiniz. Üzeri fiyonklu, lastikli, desenli vb. seçeneklerde olan bebek eldivenlerinde lastik kısımlarının bebeklerinizin bileklerini acıtmamaları için sıkı tutulmadığını söyleyebiliriz. Kullanımı oldukça rahat olan bebek eldivenlerini bebeklerinizi güvende tutmanın yolu olarak düşünebilir çeşit, çeşit seçenekler arasından istediğiniz eldiven ya da eldivenleri bir an önce satın alabilirsiniz.

Kız ve Erkek Bebek Eldiveni

Bebek eldiveni isterseniz tek renk isterseniz de birkaç rengin bir arada olduğu set olarak alabileceğiniz seçenekleri ile yanınızda. Fiyatı olabilecek en uygun aralıklarla boy gösteren bebek eldivenlerinde sağlık, kalite, görsellik, güven, alternatif ve birçok terim daha karşınıza çıkacaktır. Öyle ki bebeklerinizin sağlığı kaliteli ve albenili görseller eşliğinde birçok alternatifle yanınızda yer almaktadır. O halde bebekleri eldivensiz kalanlar artık çeşit, çeşit eldivenlerle eldivensiz kalmayacaklar. Beyaz, mor, pembe, yavruağzı, fuşya, kırmızı ve mavi olmak üzere daha birçok renk bebek eldivenlerinde sizlerle.

Tükendi
15086
₺39,90 KDV Dahil
24 Saatte Kargo
1. KALİTE
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR