Kadın Atkı Bere Eldiven          Erkek Atkı Bere Eldiven          Çocuk Atkı Bere Eldiven          Bebek Atkı Bere Eldiven      Kar Eldiveni               Polar Bere Boyunluk Eldiven          Polar Pijama          Kar - Kayak Maskesi

 

 

 

 
Deri Eldiven

Deri eldiven, klasik bir görünüme sahip olan yün eldiven kullanmak yerine dikkat çekici bir tarza sahip olmak ve bir yandan elleri sıcak tutarken öte yandan trend görünmekten vazgeçmek istemeyenler için kış modasının vazgeçilmez aksesuarları arasında yer almaya devam ediyor. Deri eldivenler hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılabilen aksesuarlar arasında yer alıyor ve farklı giyim tarzlarına uyarlanabilen modelleri ile öne çıkıyorlar. Estetik ve hoş bir görünüme sahip olmaya imkân veren modellerden birini tercih ederek klasik bir görüntü yakalayabilir ya da asimetrik kesim ve zımbalı modeller ile farklı tarzlara imza atabilirsiniz.

Satın alacağınız eldivenin fiyatları kullanılan derinin gerçek olup olmamasına göre farklılaşmaktadır. Kullanılan derinin kalitesine göre farklı fiyatlardan eldiven satın almak mümkündür. Ayrıca eldiven üzerindeki işleme ve detaylar da fiyatı etkilemektedir.

Erkek Deri Eldiven

Deri eldiven kullanmak istiyor ancak klasik bir görüntüye sahip olmak istemiyorsanız farklı renkteki deri eldivenleri tercih edebilir veya siyah ve parmaksız modellerden birini kullanabilirsiniz. Deri eldivenler arasında asimetrik kesimli modeller veya dekolteli tasarımlar da tarzınızı yansıtmak için ideal olduğunu düşündüğünüz seçenekler arasında yer alabilir. Eldiven üzerinde yer alan zımba ve düğme gibi aksesuarlar da eldiveninizin farklı görünmesini sağlayarak stilinize katkı sağlayabilir. Sade kıyafetlerinizle birlikte kullanabileceğiniz tek parmaklı veya asimetrik eldivenler tarzınızı tamamlayacak bir aksesuar olacaktır. Tam boy eldivenler de sıklıkla karşımıza çıkıyor. Doğru kıyafetle kullandığınız takdirde uzun eldivenler oldukça hoş bir görünüm kazandırıyor. Deri eldivenlerinizi deri ceketlerle kullanabileceğiniz gibi jean ile de kullanabilirsiniz.

Deri Eldiven Bayan

Deri eldiven modellerinde maskülen tarzı olan kadınlar için çok sayıda alternatif bulmak mümkün. Zımba detaylarının yoğun olarak yer aldığı, kayış ve toka kullanılan modeller punk veya maskülen tarzdaki kadınların bu ayrıntıların kullanıldığı bot modelleri ile rahatlıkla kombine edebileceği ürünler arasında yer alıyor. Daha naif ve feminen bir görüntü için ise kurdeleli, dantelli ve yüzüklü modelleri deneyebilirsiniz. Süs sevenler için ise taşlı ve işlemeleri modeller bulunuyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR