Termal İçlik

Özellikle soğuk kış günleri için üretilmekte olan termal içlik modelleri son derece yüz güldüren çözümler olarak ön plana çıkmaktadır. Kışın soğuk günlerinde hastalıklara yakalanmamak ve vücut direncini kaybetmemek için mutlaka vücudun ısı değerini stabil bir şekilde tutmak gerekmektedir. Özellikle sürekli olarak dışarıda kalan ve soğuğa maruz durumda bulunan kişiler için ekstra tedbirler almak gerekmektedir. Askerler, emniyet güçleri, Sporcular, avcılar ve işi gereği soğuk hava şartlarında çalışmak durumunda olan birçok kişi bu içlik türleri ile vücut ısısını ideal seviyede tutarak hastalıklara yakalanmadan vücut direncini kaybetmemektedir.

Termal İçlik Erkek

Çok farklı renk ve tasarım konsepti ile üretilmekte olan içliklerde son derece kaliteli malzemeler devreye girmektedir. Isı yalıtımının sağlanabilmesi için içinin kumaş yapısı oldukça sık olarak dokunduğundan dolayı dışarıdan içeriye veya içeriden dışarıya ısı sirkülasyonunu engellemektedir. %100 pamuktan üretilmekte olan içlikler terlemeyi önleyici bir sistemle üretildiğinden dolayı vücuttaki teri dışarıya atmaktadır. Özellikle soğuk kış günlerinde son derece önemli olan bu özellik sayesinde hem vücut sıcaklığını muhafaza etmekte hem de vücutta oluşacak terin dışarı atılması ile birlikte direnç kaybedilmemektedir. Vücuda tam olarak oturan içlikler ısı kaybını engelleyici elastik bir özelliktedir. Ancak bununla birlikte hareket kabiliyeti noktasında da son derece rahat ve konforlu bir giyim imkânı tanımaktadır. Termal içlik olarak alt ve üst iki farklı ürün kategorisi bulunmakla birlikte bunlar ayrı ayrı da satın alınabilmektedir. Termal tayt her iki grupta da son derece yumuşak liflerden örgüleme meydana getirildiği için herhangi bir şekilde cilde batma veya kıyafet altında rahatsızlık hissi uyandırmamaktadır.

Termal İçlik Bayan

Firmamızın satış konseptinde yer alan bütün termal içlik türlerinde en kaliteli kumaş dokusu tercih edilmekle birlikte farklı renk alternatifleri de bulunmaktadır. Beyaz içlikler bütün kıyafetler ile uyum gösterirken siyah ve mat olan modeller de erkekler tarafından oldukça beğenilmektedir. İçliği sadece tayt olarak kullanmak ve satın almak mümkünken üst fanila bölümü de ayrı olarak satılabilmektedir. Takım konsepti ile alındığında çok daha ekonomik çözümler üretilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR