• Jileli Tesettür Mayo Nasıl Olur? Bedeni dokuma fermuarlı, kolları likralıdır ve bedene sabittir.
  • Yelekli Tesettür Mayo Nasıl Olur? Üst dokuma fermuarlı yeleği ayrı, iç badi ayrıdır. Önce badi giyilir sonra yelek.

 

HAŞEMA       TAM TESETTÜR MAYO       YARI TESETTÜR MAYO    ÇOCUK KAPALI MAYO       BÜYÜK BEDEN         OUTLET MAYO        HAVUZ GÖZLÜĞÜ         PLAJ HAVLUSU        PLAJ ÇANTASI        BAYAN DENİZ ŞORTU         ERKEK DENİZ ŞORTU        KIZ ÇOCUK MAYO          ERKEK ÇOCUK MAYO          ELBİSE MAYO         YÜZÜCÜ MAYO          HAŞEMA MARKA

 

 

 

 

 

Yelekli Tesettür Mayo

Yıllar geçtikçe kapalı kadınların mayo ihtiyacı da değişiyor ve gelişiyor. Her kişilik farklı ve zevkler de farklı. Kişmi kadın vücuda yapışmayan modelleri tercih ederken bazıları da havuzda vücuda yapışan ama havuzdan çıkınca üzerine vücut hatları belli oması diye üzerine yelek giyilen tesettür mayoları tercih etmektedirler.

Bu talep tiklaalbeni.com'u harekete geçirdi. Önde gelen tesettür mayo ve haşema markalarıyla toplantı sonrası bazı noktalar ön plana çıktı. Artık jileli takım adı verdiğimiz yelekli tesettür mayo modelleri üretimi ön plana alındı ve 2017'de inanılmaz ve çok şık üretimler yapıldı.

  • Yelekli Tesettür Mayo Modelleri

  • Kapalı mayonun üzerine giyilen yelek tabi ki yüzülebilen dokuma kumaştan üretilmiştir. Bu sayede isterseniz jile tesettür mayonuzun yeleğini giyerek denizde yüzebilirsiniz. Denizden çıktığınızda otel havuzunda yeleği çıkarıp alttan giydiğiniz uzun kol mayo ile birlikte havuza girebilirsiniz. Bu arada üst jile hemen kuruyabilir. Haşema markası bu yıl desenli ve harika tasarımların olduğu modelleri satışa tiklaalbeni'de sunmuştur. Özellikle deniz suyu tasarımlı yelekli tesettür mayo modeli bu yazın en çok beğenilen ve ön siparişi verilen ürünlerinden biri olmuştur. Siyah renkli tesettür mayo'dan vazgeçemeyen müşterilerine özel üretilen düz, çizgili ve desenli siyah ürünler mevcuttur. 

  • Jile Takımı Yelekli Tesettür Mayo

  • Adasea markası da yine en güçlü rakiplerini zorluyor ve birbirinden güzel modelleri satışa sundu. Her sezon model çeğidini çoğaltan Adasea, bu en çok model çeşidini bu yıl yapmıştır. Rengarenk üretilen yelekli tesettür mayo fiyatları da oldukça uygundur. Tıklaalbeni'nin özel kategorisinde bu ürünlerin tamamına erişebilir, anında sipariş verebilirsiniz

  •  

  •  

 

 

 

 

₺199,20KDV Dahil
₺315,00 KDV Dahil
₺103,20KDV Dahil
₺189,00 KDV Dahil
%45 İndirim
%45İndirim
Yeni Ürün
Tükenmek üzere
₺207,20KDV Dahil
₺260,00 KDV Dahil
₺103,20KDV Dahil
₺230,00 KDV Dahil
₺119,92KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
%52 İndirim
%52İndirim
Yeni Ürün
₺143,20KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺157,60KDV Dahil
₺259,00 KDV Dahil
₺157,60KDV Dahil
₺259,00 KDV Dahil
₺87,20KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺111,92KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil