Gecelik Bayan

Gecelik bayanlara özel bir giyim ürünüdür. Şık, rahat ve özel hissetmek isteyen kişilerin tercihi olan bayan gecelik modelleri sayısız seçenek sunmaktadır. Modanın nabzını tutan bayanlara özel en şık, göz alıcı ve seksi gecelikler zarif sabahlıklar ile birlikte kullanılabilmektedir. Penye yahut saten kumaşlar kullanılarak tasarlanan gecelik modelleri, ince hafif ve rahattır. Bu sebepten ötürü uyku kalitesini arttırırken, şık ve seksi olmanızda büyük rol oynamaktadır. Feminen tasarımlar ve göz alıcı renkler ile gecelik modasına ayak uydurmak için yüzlerce seçeneğin buluştuğu yeni sezon koleksiyonlar değerlendirebilirsiniz. Vücut şeklinize uygun ve sizi daha zarif göstermeyi hedefleyen şık gecelik takımlarını özel gecelerde de kullanmanız mümkündür. Gecelik bayan takımları farklı renk ve detaylardan oluşmaktadır. Dantel, işleme gibi detaylar ile zenginleştirildiğinde çok daha gösterişli bir hal almaktadır.

Sabahlık Gecelik Bayan 

Gecelik bayan modellerinde genel olarak saten ve ya penye kumaşlar ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Kadınsı duruşu ve rahatlığı ile tercih nedeni olan gecelikler her mevsime uygun birçok farklı seçenek sunmaktadır.  Transparan yahut tül detaylı ürünler geceliklerde sıklıkla kullanılmaktadır. Bu noktada hem renk hem de detay olarak stilinizi yansıtan parçalara yönelebilirsiniz. Rahat yahut fantezi gecelik modelleri kaliteli ve şık kumaşlar kullanılarak tasarlanmaktadır. Şifon kumaş geceliklerde tercih edilen bir diğer kumaş türüdür. Burada asıl önemli olan geceliğin hafif kumaşlar kullanılarak feminen bir görünüme kavuşturulmasıdır.

Gecelik Bayan Modelleri

Gecelik bayan modellerinde gece şıklığı için en ideal alternatiflerden bir tanesidir. Mini gecelikler, midi ve maxi gecelikler şeklinde 3 farklı boyut kategorisinde değerlendirilen gecelik modellerinde en çok tercih edilen boy mini gecelikler olmaktadır. Mini gecelikler hem daha rahat hem de daha seksi bir görünümde olmanızı sağlamaktadır. Dekolte geceliklerde kullanılan en önemli detaydır. Gecelik satın almak isteyen kişilerin dekolte detaylarına dikkat etmesi önerilmektedir. Bu noktada kamufle etmek istediğiniz noktaları değil, ön plana çıkarmak istediğiniz hatlarınızda dekolte yahut yırtmaç detaylarını değerlendirebilirsiniz. Dekolteler genel olarak ya göğüs dekoltesi ya da sırt dekoltesi şeklinde tercih edilmektedir.

1 2 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR