Sıfır Kol Taytlı Kırmızı Haşema H6092
Sıfır Kol Taytlı Kırmızı Haşema H6092

Sıfır Kol Taytlı Kırmızı Haşema H6092 (H6092)

5,00
Marka : HAŞEMA
Fiyat : ₺113,00(KDV Dahil)
₺10,41 'den başlayan taksitlerle
Hızlı Kargo - Kapıda Ödeme İkonu
1. KALİTE
ORİJİNAL
:

Sıfır Kol Taytlı Kırmızı Haşema

Ürün Kodu: H6092

Marka: Haşema

Renk: Kırmızı

Paket İçeriği: Yarım Kapalı Havuz Mayo

Ürün Hakkında: Tatil boyunca şık ve asil görünümünüzü koruyun. Rahat kesime sahip taytlı yarım kapalı mayo modeli. 

Kırmızı sıfır kol mayo kumaşında kullanılan apre sayesinde çabuk kuruma ve su itici özelliğe sahiptir. Mayolarınızın çabuk kuruması insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. Mayomuzun likralı kumaşı, içeriğindeki esnek lifler sayesinde yüzme kolaylığı sağlar. Güneşin etkin UV ışınlarını kırarak cilde zarar vermeden vücudunuzun kısmen bronzlaşmasını sağlar.  Yarım kapalı taytlı mayo seçiminizi yaparken kumaşın cilde zarar vermemesine bakın. 

Ürün Bilgi Kartı Nedir? Her mayo modeline göre ayrı hazırlanmış kendi kumaşına özel yıkama ve kullanım bilgisi yazan bir karttır. Satın alacağınız mayo ürün paketi içinden ürün bilgi kartı çıkacaktır.

Yıkama Talimatı: Haşema mayoları ve buradaki tüm ürünler cilde zarar vermeyen kumaştan üretilmiştir. Yarım kapalı yıkarken diğer kıyafetlerinizden ayırınız. Denizde ve havuzda kullanırken haşema mayonuzu güneş yağı ve tüm kozmetik maddelerinden arındırınız

Taytkini mayonuzu  mayonuzu sudan çıktıktan sonra saf sabun ve ılık su ile yıkamalısınız.

Taytkini elbise mayo çamaşır makinesinde yıkanmaz. Kuru temizleme yapılmaz.

Satın aldığınız yarım kapalı mayoyu direkt güneş altında kurutmayınız. Haşema 6081 siyah yarım kapalı taytlı elbise mayonuzu tersinden ve güneş almayan yerde kurutunuz.

Yarım kapalı mayo haşema ütülenmez. Sentetik elastan yarım kapalı mayolarınızda az da olsa renk solması yaşanabilir. Havuz sonrası iyice durulamazsanız kumaş deliklerinde kalan klor ürünü yıpratabilir.

Denizde ve havuzda giydiğiniz yarım kapalı mayolarınızı her kullanım sonrası durulayınız.

Yarım kapalı elbise mayonuzu uzun süreli kullanabilmeniz için önerilerimizi ve içinden çıkan yıkama talimatını lütfen dikkate alınız!


 

 

 

Benzer Ürünler