Pijama Modelleri

Pijama modelleri kadın erkek veya çocuk herkesin sahip olması gereken ürünler arasında yer almaktadır. Dış kıyafete gösterilen özen kadar pijama seçimine de özen gösterilmesi kişinin kendisine saygısının gereğidir. Pijama seçiminde bazı noktaların ihmal edilmemesi gereklidir:

·       Kaliteli bir uykuya engel olmayacak bir model seçilmelidir.

·        Aşırı dar ve rahat hareket etmeyi engelleyen modellerden uzak durulmalıdır.

·        Seçilen model mevsim şartlarına uygun bir kumaşa sahip olmalıdır. Alerjik etkileri olabilecek kumaş türlerinden uzak durulmamalıdır. Pamuklu kumaşlar teri emen yapısı ile sağlıklı bir kullanım imkânı vermektedir.

·        Pijama modelleri takım olarak da satılabilmektedir. İhtiyacınıza uygun olduğu takdirde takım satın alabileceğiniz gibi tek alt da satın alabilirsiniz.

·        Şık bir takım satın almayı düşünüyorsanız saten modelleri inceleyebilirsiniz. Özellikle yeni evlenecekler tarafından saten modeller yaygın olarak kullanılıyor.

Pijama Modelleri Fiyatları

Pijama modelleri seçimi hamileler için daha çok önem taşıyan bir husustur. Piyasada pijama konusunda oldukça fazla seçenek bulunmaktadır. Model açısından şort, kapri veya uzun, tek alt veya takım şeklinde modeller bulunabilmektedir. Hamilelerin giymesine uygun olan modeller ise diğer modellerden biraz daha farklı şekilde üretilmektedir. Hamile kadının karnının sıkışık olmaması önemli olduğundan hamile pijamaları da genellikle lastikli ve karın kısmı geniş ve esnek olan modellerde oluşmaktadır. Ayrıca doğum sonrasında da bir süre daha karnın rahat etmesi özellikle sezaryen doğum yapanlar için gereklidir. Bu nedenle hamile pijamaları doğum sonrasında da kullanılabilmektedir. Ayarlanabilen lastikli bel kısmı sayesinde hamileliğin farklı aylarında, farklı kilolarda ve doğum sonrasında kullanılması oldukça rahattır.

Eğlenceli Pijama Modelleri

Çocuk pijamalarında daha yaygın olmakla birlikte yetişkinler için de eğlenceli pijama modelleri bulmak mümkündür. Çiftler için eğlenceli ve birbirini tamamlayan pijamalar da tercih edilebilmektedir. Komik figür ve yazılar ile değişik baskıların bulunduğu bu pijamalarda renk ve model seçeneği oldukça fazladır. Özellikle çocukların kullanması için satın alınacak pijamalarda baskı ve desenlerde kullanılacak renkleri sağlığa zararlı maddeler kullanılarak elde edilmiş olmamasına dikkat edilmeli ve pijama kumaşı da sağlıklı bir türden seçilmelidir.

 

 

 

 

Ucuz Lohusa Pijama Takımı

Ucuz lohusa pijama takımı doğum yapan kadınların kendini huzurlu ve rahat hissetmesi için oldukça önemlidir. Doğum yapan kadınların hem rahatlığı hem de şıklığı önem taşır. Doğum sonrasında sizler de rahat ve şık olmak istiyorsanız sizler için sunulan birbirinden kaliteli takımlara göz atabilir ve seçimlerinizi yapabilirsiniz. %100 pamuk kumaştan üretilen lohuna pijama takımlarına oldukça uygun fiyatlara ulaşmanız mümkün. Hem kaliteli hem de ucuz olsun istiyorsanız mutlaka sizler için özel olarak tasarlanan lohusa pijama takımlarına göz gezdirmelisiniz.

Ucuz Lohusa Pijama Takımı Modelleri

Ucuz lohusa pijama takımı emzirme kolaylığı açısından yoğun ilgi görmektedir. Farklı modellerdeki emzirme kolaylığı sağlayan ürünlere göz atabilirsiniz. Emzirmeye uygun lohusa gecelik pudra pembe, gecelik ve sabahlık takımı, bayan hamile geceliği, bayan hamile sabahlığı gibi birçok çeşit bulunmaktadır. Bayan hamile pijama takımı, gecelik, bayan hamile pijama takımı gibi pek çok ürün modellerinden yana seçimler yapabilirsiniz. Lohusa pijama takımlarında mavi, beyaz ve pembe renkleri ön plana çıkmaktadır. Kadınlar en çok pijama takımlarından yana seçimler yapmaktadır. Pijama üst, pijama alt, sabahlık gibi 3 parçadan oluşan ürün çeşitlerinden yana tercih yapabilirsiniz. Her bedende lohusa pijamalarını kolaylıkla bulabilirsiniz. Düz ve dantelli pijama takımları oldukça yoğun ilgi görmektedir. Özellikle sezaryen doğumu yapanlara düğmeli kullanımı kolay gecelikler önerilmektedir. Ayrıca doğum sonrası şıklık için de birbirinden zarif tasarımlardaki pijamaları tercih edebilirsiniz. Bel boyları kolay ayarlanan gecelik takımlarında oldukça rahat hissetmeniz mümkün.

En Ucuz Lohusa Pijama Takımı 

Ucuz lohusa pijama takımı ürünleri sizleri bekliyor. 69 TL'ye oldukça kaliteli ve rahat lohusa pijama takımlarına ulaşabilirsiniz.%50'ye varan indirim ve kampanyalar da sizleri beklemekte. İnternet üzerinden oldukça uygun fiyatlara şık ve tarz lohusa pijamalara sahip olmanız mümkün. Bedava kargo fırsatından yararlanmak isterseniz zaman kaybetmeden pijama takımlarına göz atabilirsiniz. Birbirinden rahat ve şık olan pijama takımları sayesinde hem siz hem de bebeğiniz oldukça huzurlu hissedecek. Ekonomik fiyatlara sahip olacağınız lohusa pijama takımlarına göz atmayı unutmayın.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR